Види масажу

Еротичний масаж джерело енергії і насолоди

Тривалість 60 мин, 90 мин
Вартість 550 грн, 650 грн

Боді масаж ваш шлях у світ задоволення
Тривалість 30 мин
Вартість 400 грн

Масаж Пані слабкість, здатна приносити задоволення
Тривалість 30 мин
Вартість 150 грн

Тайський масаж безкрає море вищого насолоди
Тривалість 30 мин
Вартість 350 грн

Лесбішоу незвичайний перфоменс, який подарує вам незабутнє задоволення
Тривалість 60 мин
Вартість 900 грн

Медовий масаж ідеальний мікс задоволення і користі.
Тривалість 60 мин, 90 мин
Вартість 650 грн, 850 грн

Еротичний масаж для пар кращий спосіб урізноманітнити відносини
Тривалість 60 мин, 90 мин
Вартість 900 грн, 1150 грн

Еротичний масаж для дівчат кращий спосіб відкритися з нового боку
Тривалість 60 мин, 90 мин
Вартість 600 грн, 700 грн

Гілка сакури відкрийте для себе секрети східної млості і блаженства
Тривалість 90 мин
Вартість 2500 грн

Всі масажні програми можуть виконуватися на виїзді. При виїзді масажистки до клієнта враховуються транспортні витрати (таксі).

Шановні відвідувачі !!! Ми не надаємо послуги інтимного характеру.

Масаж мистецтво, яке потребує постійного вдосконалення. У салоні Егоїст вас чекають різні техніки елітного https://reflex-massage.com.ua/uk/ еротичного масажу, які підходять як чоловікам, так і жінкам.

Такий відпочинок корисний для поліпшення самопочуття. Він допомагає зняти больові відчуття, розслабити м’язи і зняти загальну напругу, покращує кровотік і робить тіло більш гнучким.

Салон еротичного масажу в Києві

Аріель пропонує різні види масажу:

  • Ветка сакуры;
  • Аква-пенный;
  • Королевский;
  • Цитрусовый;
  • Медовый;
  • Фантазия;
  • Экспресс.

Кожна різновид масажу маленька окреме життя довжиною в годину. За цей час ви встигнете насолодитися максимальним релаксом і зробити дивовижну подорож у прекрасний світ чуттєвості і тактильного блаженства.

Еротичний масаж.

Ціна того варто Можливо, вам здасться, що вартість еротичного масажі невиправдано висока, але еротичний масаж дешево коштувати не може. Кожен майстер має всі необхідні техніками масажу, постійно вдосконалюється і покращує свої знання. Салон Егоїст пропонує кращу ціну за подібний вид процедур. Крім того, вибираючи еротичний масаж в Києві, відгуки варто переглянути в першу чергу. Егоїст може «похвалитися» кількістю своїх постійних клієнтів, які приходять насолодитися еротичним масажем від наших майстрів регулярно.

Також, ми пропонуємо нашим клієнтам різні СПАпроцедури, включаючи купання в кедрової бочці і відвідування сауни. Є програми, розроблені спеціально для пар, що на думку власників і працівників салону, допомагає зблизити людей і поліпшити їхні стосунки.

Особливості еротичного масажу Києва

Всі ті дівчата-масажистки, які працюють в масажному салоні «Егоїст», всі вони розумні, прекрасні, і що є найголовнішим – справжні фахівці в сфері всього, що стосується еротичного масажу. Масажні програми салону поєднуються з музикою і пахощами пахощів і ефірних масел. Масаж в нашому виконанні благотворно діє на весь організм. Він пробуджує згоду в душі, і відтворює гостроту всіх почуттів відвідувача. Масаж зніме з Вас вантаж втоми і печалей. Відвідувач просто занурюється в еротичний відпочинок і релаксацію. Салон «Егоїст» – чудовий куточок блаженств і емоцій. Ми відвернемося Вас від буденних турбот і відправимо в край мрій, невимовних відчуттів, і зарядимо Вас позитивною енергією.

Зверніть свою УВАГА! Салон масажу Егоїст не надає послуги інтимного характеру!