Для пар

Эротический массаж для парНавіть з найміцнішими, пристрасними і повними любові відносинами час грає злий жарт. Пристрасть повільно пропадає, любов згасає, а сексу стає все менше і радості він практично не несе. Хтось відправляється за розлученням і рве всі відносини, хтось до психолога, а ми радимо спробувати цей еротичний масаж з інтимним ухилом!

Природно цей сеанс переповнений різними відчуттями сексуального характеру, які повинні виступати каталізатором перезавантаження відносин між чоловіком і жінкою. Однак, хороший https://faraon-massage.com.ua/uk/ масаж і для зовсім ще молодих пар, які просто вирішили випробувати нові відчуття і віддатися еротичного напрямку.

Цілком закономірно буде запитати: а навіщо нам це? Уявіть собі соковитий фрукт. Він висить на тонкому «хвостику», через який отримує все “життєві соки». Зменшіть кількість цих «соків» і фрукт впаде, зачахне. Кожен з нас – саме такий «фрукт», якому необхідно безліч «життєвих соків» і енергії для повноцінного життя. В наш час, що ми маємо в повсякденному житті: тут довго затиснуте сидимо, тут незручно стоїмо, спимо погано, і ін. Ось вам і круги під очима, і втома – так і «опасть» недовго. А в салон еротичного масажу прийшли, отримали свій заряд життєвої енергії, все «соки» з організму розігнали, відпочили – ось і свіженький вигляд, і молодість на обличчі, і блиск в очах!

Еротичний масаж для пар відкрийтесь своєму партнеру по новому

У еромассаже важлива кожна дрібниця, тому клієнту, вже з самого початку потрапляють в атмосферу розслабленості і уваги. За бажанням клієнтів разом з ними можуть прийняти душ і масажистки. Взагалі вода, і ми про це неодноразово говоримо, чудовий провідник енергії, і вже в перші миті програми, клієнти починають обмін енергією між собою і з массажистками. Цей момент важливий, тому що саме так масаж виходить повністю відкритим. Чи включається поняття тантри, вселенської любові і сеанс проходить не тільки під знаком фізичного задоволення, а й психологічного, духовного зростання!

Клієнти, пара розташовується на зручних кушетках таким чином, що б бачити один одного. Масажистки починають сеанс з простого релаксирующего масажу, поступово переходячи до ерогенних зон. Атмосфера в кабінеті починає загострюватися, і вже явно відчувається, як сексуальна енергія обволікає всіх учасників процесу.

Еротичний масаж для пар в Києві перезапустите відносини

У Києві еротичний масаж для пар можуть робити, як дві масажистки, так і масажистка з масажистом, все залежить від бажання клієнтів.

Клієнти відчувають кожен дотик масажистки, вони бачать, як по їхніх тілах пробігаються ніжні пальці оголеної дівчини і пристрасть, яка практично згасла, знову готова спалахнути яскравим факелом!

І це поки йде тільки розслабляючий масаж, але програма може бути складена індивідуально, і тоді ступінь задоволення буде просто неймовірною! Стимуляція статевих органів, наприклад, призведе пару до першого бурхливого оргазму ще в руках масажисток, а потім, коли сексуальність, немов лава у вулкані досягне критичної точки, масажистки залишають пару наодинці зі своїми бажаннями. Немає кращого способу перезапустити відносини або додати в них нових відчуттів, ніж сеанс такого еротик масажу для двох.